Typy projektů

Orientační ceník


Isola

Dispozice: 5+1

ISOLA je středně velký dům pro 4-5-ti člennou rodinu splňující veškeré požadavky na komfortní bydlení. Jeho moderní vzhled je způsoben absencí přesahů střechy a podtržený dřevěnými zastiňujícími konstrukcemi na exponované jižní straně a krytým vstupem.

Zastavěná plocha: 124 m²

Cena vč. DPH: 5 730 000,- Kč


Uno 2

Dispozice: 4+1

UNO 2 je dům menší velikostní kategorie, je vhodný do nižší okolní zástavby, dům je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části, členění domu umožňuje plné využití kryté terasy.

Zastavěná plocha: 128 m²

Cena vč. DPH: 4 185 000,- Kč


Neapol

Dispozice: 3+1

NEAPOL je přízemní rodinný dům menší velikosti, vhodný do nízké okolní zástavby na rovinatý resp. mírně svažitý pozemek o menších rozlohách. Svou dispozicí umožňuje pohodlné bydlení jak pro začínající rodinu, tak i pro seniory, kteří v domě rádi přivítají celou rod

Zastavěná plocha: 92 m²

Cena vč. DPH: 3 340 000,- Kč


Pedro

Dispozice: 4+1

PEDRO je dům menší velikostní kategorie, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Dům je vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena do podkroví.

Zastavěná plocha: 68 m²

Cena vč. DPH: 3 955 000,- Kč


Trento

Dispozice: 4+1

TRENTO je tradiční bungalov na obdélníkovém půdoryse. V domě je umístěn obývací pokoj s kuchyní, dva dětské pokoje, ložnice rodičů a příslušenství. Z obývacího pokoje ložnice a jednoho dětského pokoje je přístup na terasu.

Zastavěná plocha: 135 m²

Cena vč. DPH: 4 215 000,- Kč


Miami

Dispozice: 5+1

MIAMI je dům střední velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Dům je vhodný do nízké okolní zástavby. Dům má vhodné dispoziční oddělení denní části od noční.

Zastavěná plocha: 151,5 m²

Cena vč. DPH: 4 620 000,- Kč